Ohlédnutí

26. listopadu 2015 v 9:30 | Lenuš |  Top secret diary
Začnu minulou sobotou, jo to už je hodně ohlédnutí. :D No, chtěla vám tento zážitek napsat už mnohem dříve, ale když jsem se dostala k blogu, tak jsem radši napsala článek o tom, jak se mi napoprvé běželo.
Minulou sobotu jsem byla s rodinou v Bad Füssingu. Moc se mi tam jet nechtělo, ale prý jsem jim na to kdysi kývla, takže to objednali a tak jsem musela jet. Celkem to šlo ze začátku. Problém začal tehdy, kdy se rozhodli, že půjdeme do infrarot sauny. Nebylo tam nějaký vedro, to ne. Bylo to takový, že mamka ze začátku říkala, jestli to vůbec má nějaký smysl. Po chvíli se mi začla točit hlava, tak jsem rodince řekla, že na ně počkám venku. Otevřela jsem dveře, vyšla jsem ze sauny a měla jsem před očima tmu. Snažila jsem se to rozmrkat, sedla jsem si na zem. Po chvíli se to zlepšilo, tak jsem se chtěla dojít napít, kousek ode mne bylo umyvadlo. Poslední, co si pamatuju bylo to, že jdu k tomu umyvadlu. Najednou se mi zdál hrozně krásnej a optimistickej sen. Byla jsem někde na louce, bylo léto, vše vonělo a všude byly krásné letní barvy. V tu chvíli jsem se cítila fakt šťastně. Pak jsem se najednou probudila na lehátku. Kolem mne rodiče a nějaká cizí babka, která jim pořád něco německy povídala. Bratr z toho ňák odvodil, že má dojít pro lékaře. Tak pro něj došel. Ten taky mluvil zásadně německy, takže jsem mu vůbec nerozumněla. Dones mi vodu, tak jsem jí vypila. Pak kolu, to samé. Cítila jsem se fakt blbě, když jsem tam takhle ležela u bazénu, kde se všichni ostatní koupali. Pak mi ještě přišel změřit tlak. Ten nějak závratně vysokej nebyl, spíš nízkej, ale to je moje normálka. Tak už mne propustil a já se pak cítila divně celou cestu zpátky.

A co se teď dál děje v mém životě? No, především se věnuji škole. Včera jsem byla na doučování. No, ale rozhodla jsem se, že si na příští semestr najdu nějakou brigádu, abych nemusela být dva měsíce zas v tý fabrice. Myslím, že mi tam bude bohatě stačit jeden a to se mi tam stejně nebude chtít, když teď uvidím výplatu v Praze a pak to fabrikový nic. Ale pořád to není úplný minimum, co nám musí dát. Takže v druhém semestru budu asi ještě víc zaneprázdněná. Ale zrovna teď mám takové nálady psát články a komentovat a tak. :) Takže možná můžete očekávat větší aktivitu! :)

S přítelem jsme se koupili vánoční světýlka a pověsili jsme si je nad postel. Každý večer se na ně koukám a hrozně miluju tuto atmosféru.

A v pátek mne čekají nákupy a maturák. Koupila jsem si na něj černej top a ráda bych si sehnala nějakou barevnou sukni, tak se pudu proběhnout po Praze, shodou okolnéstí na black friday. Tak snad nějakou dobrou sukýnku chytnu i v nějaké dobré ceně. A snad tam nebude moc lidí.

No, musím se pomalu začít chystat do školy, tak se mějte hezky a já se zas ozvu :)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Michaela Michaela | Web | 26. listopadu 2015 v 14:02 | Reagovat

Ty jo, já bych asi do žádný takový sauny nemohla. Mě stačí když je u někoho doma větší teplo než na co jsem zvyklá a už se mi dělá špatně. Tak doufám, že už jsi v pořádku. Ty světýlka jsou krásný, já měla vždycky taky nad postelí světýlka, ale když jsme se přestěhovali tak mám po srandě, jelikož mám postel jakoby pod tím zkoseným (jasně, zase nemůžu přijít na to správný slovo :D) Sakra. :D Užij si nákupy i maturák :)

2 Elis Elis | Web | 28. listopadu 2015 v 14:15 | Reagovat

Do Badfussingu jezdíme často, ale saunám se zásadně vyhýbám, ještě že to nakonec dopadlo dobře ty jo. Ty světýlka jsou boží, také přemýšlím, že bych si jimi vyzdobila pokojík, ale určitě mi je kočka strhne, potvora jedna :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama