Jsem zpět z džungle

10. září 2015 v 19:53 | Lenuš |  Top secret diary
Fuuu, tak jsem se vám vrátila ze seznamováku! :) a žiju, tak co víc si přát...:D

Mé zážitky
V pondělí jsem vstávala ve 4 hodiny ráno, abych stihla být v Praze na hlavním nádraží v 7:45, kdy byl naplánovaný sraz hromadného odjezdu. Na hlaváku jsem nikdy nebyla, proto jsem tam bloudila, hlavně když jsem si chtěla koupit tužkový baterky v Bille, kterou jsem nakonec ani nenašla. Měla jsem takový plán najít skupinku lidí s velkými taškami přibližně v mém věku a připojit se k nim. Jenže. Dojela jsem na hlavák a těhto skupinek tam bylo hned několik. Tak jsem si prostě stoupla a čekala. Potom jsem slyšela, jak se dva kluci baví o tom seznamováku, tak jsem se k nim přidala a tímto způsobem z nás byl za chvíli velký hlouček.
Dojeli jsme na místo a přišlo na řadu registrování. Podepsala jsem, nechala jsem se ubytovat, vyzvedla si tričko, vysačku a igelitku s různými věcmi. Poté začlo proplouvání mezi žraloky. Byla jsem tam sama, nikoho jsem tam neznala. Dostala jsem sice číslo chatky, ale stejně jsem chvíli postávala před hloučky registrujících se. Poté jsem se vydala do chatky, kde už byli skoro všichni moji noví spolubydlící. Napohled sympatičtí lidé. Povídali jsme si až do oběda, což teda nebylo zas nějak extémně dlouho, ale přece jenom.
I přes toto všechno jsem se tam prostě cítila sama. Někteří se tam mezi sebou znali, tudíž byli spolu. Docela brzo se to rozskupinkovalo... A přesně jak jsem si myslela, bylo to na mne moc lidí. Cítila jsem se nervózně a nesvá. Nejlépe mi vždycky bylo, když jsme si povídali v chatce.
Musím se přiznat, že na první diskotéce jsem nebyla, jak jsem byla zničená z toho celého dne. Raději jsem si zalezla do postýlky a bylo mi fajn, ale zima. Druhý den na táboráku jsem byla, ale ne dostatečně dlouho. Když se zpustila akce "jdeme všechny vzbudit", tak už jsem dávno spala, tudíž mne vzbuduli. Mlátili do dveří, řvali hoří. Já se jich tak lekla, že jsem to vydejchávala celou dobu, co se nás pak snažili přesvědčit, že bude noční hra. Poslední večer byla opět diskotéka. Byla jsem unavená, ale řekla jsem si, že tam teda na chvíli zajdu. Začínalo to až někdy v půl jedné kvůli předchozímu programu. Tancovala jsem, blba jsem, pak jsem si i povídala s jedním organizátorem. Povídalo se mi s ním fakt dobře, ale pak se mne zeptal, jestli mám přítele a když jsem řekla že ano, utekl s tím, že jde zas na chvíli za ostatníma organizátorama. Trochu ho podezřívám, že se nechtěl jen kamarádit. :DD No, co se dalo dělat, tak jsem tedy šla do chatky, bylo půl čtvrté. Pak jsem si ještě aktivně začala balit, abych to nemusela dělat ráno. Ulehla jsem a po půl hodině se vracela jedna spolubydlící s nějakým klukem a zklamaně konstatovala, že už tam někdo spí. (Dělala jsem, že spím :D) Chvíli se ztratili někde v zadějc chatky a pak jsem už jenom slyšela, jak se polibkem loučí. Cítila jsem si divně, ale na druhou stranu jsem ji i chápala. Pak přišli i další spolubydlící. A byla zima. Pořád byla zima. Ale usnuli jsme a ráno jsme odjeli. :D

Tak nějak obecně

Obědy. Tam byly prostě blázince. Dlouhé řady, nebylo kde sedět. Ale to se v tomto počtu dalo čekat. Celkově mne ty jejich jídla neoslovila. Jediné, co mi tam chutnalo bylo rizoto. No, jídlo se podávalo 3x denně, což bylo pro některé málo a ještě si stěžovali na malé porce, takže moje zbytky se vždy někomu hodily.
Program byl celkově velmi dobře vymyšlen. První den se měly hrát seznamovací hry, z těch ale moc nebylo, protože byly na ven. A docela slušně pršelo. To mne docela i mrzelo, tyhle hry mám prostě ráda. Večer se konala noční hra, na kterou jsem nešla. Zůstala jsem v kempu ještě se dvěmi dalšími spolubydlícími a šli jsme hrát stolní hry. Další den se nám organizátoři snažili přiblížit systém vysoké školy. Vymysleli hru, ve které jsme se snažili získávat zápočty v týmu tím, že jsme plnili zábavné úkoly. Na zkoušky jsem poté už nešla, protože tam se měli prokazovat vědomosti. Po této hře jsme se rozdělili do týmu a začal hlavní bod celého programu. Dostali jsme za úkol navrhnout věž, kterou jsme večer prezentovali před porotou, ve které byli i někteří naši budoucí profesoři. Další den jsme pak vydělávali peníze na jeji stavbu plněním různých úkolů. Nejvíc crazy bylo plavat v tý zimě v Sázavě. Odpoledne jsme nakonec celé stavbě vytvořili model a večer opět prezentace, tentokrát jiné porotě. V této části programu byla zatěžkávací zkouška věže půllitrem piva. :D Celkově mi tato soutěž přišla prostě super.
Jediný, co byla fakt na nic byla ta zima. Byli jsme v chatkách bez možností si vytápět a sami víte, jaké bylo teď počasí a hlavně v noci. Pět vrstev, termoprádlo.. Moc to nepomáhalo, hned první den jsem chytila rýmu a kašel. V noci mi byla zima, celou dobu mi byla zima. Ale za to organizátoři nemohou.
Večer byly diskotéky. Díky technice to byly diskotéky fakt se vším všudy. Jeden večer byl i táborák, kde se zpívalo, to se mi moc líbilo.
A prostě celkově to bylo skvěle zorganizovaný.
A nikde nebyl signál!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sárči Sárči | E-mail | Web | 10. září 2015 v 22:21 | Reagovat

ja som sa nikyd nevedela oriantovať na vlakovej stanici..kebyže mám ísť dade vlakom sama..asi sa stratím :D no ..k tým obedom..u nás na intráku je tiež strašne dlhá rada..:/ prepáč že som tvôj blog nenavštevovala..zabudla som si ho pripísať k obľúbeným :/

2 Dáda Dáda | Web | 11. září 2015 v 16:08 | Reagovat

Já ti asi tak nějak rozumím jak ses cítila.. nemám ráda takové ty akce s hodně lidmi a zrovna v práci jsme teď měli firemní akci, která byla rozdělená na několik termínů a já byla na jednom s pomalu 500 neznámými lidmi, většinou okolo 40 let, paráda :D Jinak mě pobavil ten kluk, jak zjišťoval, jestli máš přítele :D - takoví se opravdu najedou všude :D :)

3 Ennie Ennie | Web | 13. září 2015 v 19:48 | Reagovat

Jej :D. Ještě štěstí, že když zjistili, že tam jsi, tak odešli. Akorát si teď říkám, že jsem si to měla přečíst až po svém "adapťáku" :D. Začínám se bát hlavně té zimy...dost se mi to taky stává. Tak snad to taky ve zdraví přežiji a budou tam fajn lidi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama