Teorie spaní od Lee-chan

4. ledna 2013 v 18:30 | Lee-chan |  Top secret diary
4. 1. 2013, 18:31

Dnes jsem se vzbudila více mrtvá, než živá. A to jsem šla spát ve 21:30! A musím říct, že jsem byla více vyspalá včera, když jsem šla spát ve dvě.

Úplně mrtvá jsem se odplazila do koupelny a pak dokonce i na autobus. Zase jsem nestihla první autobus, jelikož tento řidič je fajk jinej. Do školy jsem se připlazila dokonce i před zvoněním na hodinu. Nečekaně nám přesunuli fyziku do učebny, kterou mám na té škole snad nejradši. Když sedím vzadu, učitelka nemůže vidět co dělám, takže jsem si celou hodinu kreslila, a rozhodla jsem se se s vámi podělit. Měl to být Rin Okumura z Ao no exorcist, tak snad ho v tom aspoň trochu uvidíte..:D

Po hodině "fyziky" jsem se odplazila na ZSV, kde jsme snad celou hodinu probírali prezidentovu amnestii. Pak jsem padla do silně unaveného a ospalého stavu a celý zbytek dne jsem polemizovala sama se sebou o teorii spánku. Myslím, že ta má zní, že má unavenost je přímoúměrná k naspaným hodinám. Tj., že čím víc spím, tím víc jsem unavená a čím míň spím, tím míň jsem unavená. Takže, nebudu spát. (A nebo taky jo, protože spánek miluju, jen ne ten přerušenej budíkem.)

Když jsem dopřežila školní den, odvekla jsem své ctěné tělo na trénink, kde nás taky moc nebylo. No přece jenom doznívající Vánoce jsem dost znát.

Cestou domů jsem se opět setkala s divným řidičem. Nastoupila jsem do autobusu a řekla jsem si o studentské jízdné a on mi zase chtěl dát žákovskou. Sakra, to vypadám na to, že je mi pod 15? Pak mi ještě zakázal si sednout dozadu, což jsem trochu nepochopila, samozřejmně, že mě napadlo tam jít schválně, ale zrovna jsem neměla trolící náladu, tak sem zaplula na nejbližší volné sedadlo, nasadila sluchátka a ignorovala svět. Až pak jsem měla vystupovat a řidič si mé postavy ani nevšiml, a skoro mi ani nezastavil. Asi jsem až moc malá, měla bych už konečně vyrůst. (A viditelně zestárnout.)

A teď jsem tady a sjíždím KPOP a J-ROCK a u toho píši tento článek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama