Psycholog o "KPOP" dětech

7. ledna 2013 v 17:45 | Lee-chan
"Nepodceňujte tyto děti, které milují a vzhlížejí ke Korejským celebritám! Jejich srdce je mnohem čistší než kohokoli jiného. Oni odvážně milují, a udělají vše, aby zvládly nelehké překážky, jako je korejský jazyk a kultura. Oni symbolizují mír - nediskriminují lidi na základě rasy a přátelí se s mnoha lidmi z ciziny, kteří mají stejný zájem o K-Pop. Oni jsou mnohem vášnivější a milejší než ostatní lidé. Nepodvedou ty, které mají moc rádi. Jsou vytrvalí, jen tak se nevzdávají a také jsou duševně mnohem silnější než my ostatní. Jsou to velmi citlivé děti, snadno dojaté až k slzám.
Většina z nich rozumí vděčnosti a jejich uvažování je odlišné od jiných. Snadno se nenechají unést láskou, neprovádějí a ani nemyslí o zlých věcech. Jejich kritéria pro životního partnera jsou vysoká. Více než vzhled je pro ně důležitější osobnost, takže míra manželství není vysoká, ale ani míra rozvodu ne.
Jejich paměť je velmi dobrá, dokáží si jednoduše zapamatovat korejské texty i přesto, že neumí korejsky. A jejich koordinační dovednosti jsou také silné. Mnoho z nich jsou veselé děti, ne ten typ, co je uzavřen do sebe. Jejich vůle odhodlání je velmi pevná, vytrvají po celou dobu, jen aby si koupili něco, týkající se jejich oblíbené celebrity.
Zkráceně: jak tyto děti přemýšlí, je nesmírně odlišné od ostatních, a jejich myšlenky nejsou lehké k porozumění. Obvykle, jen ti, kteří mají podobné sny a zájmy jako oni, mají šanci vkročit do jejich 'K-Popového světa'."

Tak co myslíte, sedí to na Vás taky?:)) Znáte vůbec KPOP?
Zdroj: www.2ne1.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama