PSY - Gangnam style

31. prosince 2012 v 23:03 | Lee-chan
Gangnam style se svou miliardou shlédnutí tu také nesmí chybět.
Je zvláštní, jak tuto písničku můžete buďto milovat a nebo nenávidět. Nemyslím si, že by někdo k ní měl neurčitý postoj, jelikož tato písnička lidi doslova nutí nenávidět a nebo milovat.
Mě ji poprvé pustil kamarád, poslechla jsem si ji a řekla jsem "Jo dobrý" a nějak mi v hlavě nezůstala. Brzy jsem na ni zapomněla.
Pak jsme jednou jeli z Otaku srazu, někdy až kolem jedenáctý večer "pomalíkem" (Prostě takhle nazývám osobní vlaky, je to můj osobní projev retardace). Stavěli jsme na každém poli, jak to trefně nazval jeden nás Otaku kamarád. Mé chytré kamarády nenapadlo nic jiného, než poslat do tabletu právě tento song, postavit ho na stoleček a pouštět pořád dokola. Hodně brzo se naše posádka rozdělila na lidi "Miluju Gangnam style" a "Nesnáším Gangnam style"... A právě tady jsem si tohohle poprvé všimla.
Nakonec jsme to teda poslouchali jenom polovinu cesty, i když to taky bylo dobrých 45 minut pořád dokola jen Gangnam style. Pak si kluci odnesli tablet do vedlejšího kupéčka a trénovali tanec. Pak tak proskákali celej vlak, což zaujelo průvodkyni.
A takovýhle vzpomínky mám na tuto písničku. možná právě proto se já řadím do lidí "Miluju Gangnam style" ...
Ale docela mne zaráží, jak zaujala i lidi, kteří vůbec netuší, co je to KPOP. A tohle se mi moc nelíbí. Ale aspoň to proslavilo Koreu.
HEY SEXY LADY!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama