Co mi dal a vzal rok 2012

31. prosince 2012 v 22:24 | Lee-chan |  Články o mě
Rok 2012 začal klasicky jako vždy. V mém pokojíčku u notebooku a óčku. Top 2011. Jen škoda, že už si nepamatuju, kdo to tehdy vyhrál. Na tenhle rok typuju Gangnam style, právě proto to asi sleduji.

Ve škole mi rok 2012 dal mnoho dalších vědomostí a vědomí, že v životě nic není zadarmo. Na základce jsem se nikdy nemusela moc učit, stačilo si látku projít před hodinou a byla jsem schopná dostat z písemky za jedna. Teď s tímto přístupem získám tak trojku s odřenýma ušima a to ještě musím mít sakra štěstí na otázky.

Rok 2012 mi dal jistotu, co chci jednou dělat v životě. Už nad ničím jiným ani nepřemýšlím, už jsem si vybrala. I když jedna volba by mě taky lákala, ale tohle.. Prostě víc... "Trust me, I am an architect". Ono to nějak dopadne.

Ve škole jsem potkala plno skvělých nových lidí, hlavně mé spolužáky. Poznala jsem, že naprosto krásný holky nejsou jen namyšlený, ale taky správně trhlý a správné kamarádky. Ne všechny určitě, ale aspoň ta, na kterou teď myslím. Poznala jsem naprosto úžasnou holčinu. Mám ji hrozně ráda. Je to člověk, kterýmu bych se nebála svěřit svůj život.

Taky jsem ale poznala plno lidí, které bych nejradši odstřelila někam daleko, i ten Mars je pro tento účel moc blízko. Jeden frajírek ze školy mi napsal, že jsem hnusná ať mu nelezu na oči. Ale co je to za frajera, když musím přestoupit, protože nezvládá učení? Já sem tam na tý škole aspoň držím, tak kdo je teď lepší?

Taky jsem poznala pravé kouzlo přátelství a myslím, že jsem se i naučila si ho konečně vážit. Mohou za to dvá skvělí klucí, který se stali mými skvělými kamarády a taky tak trochu vzory. Naučili mne třeba, že je jedno, co si o tobě lidé myslí, hlavně že se ty cítíš fajn a šťastná. Vzali mě na sraz do Českých Budějovic a pak mne i pozvali na svůj sraz. Jsem jim za to nehorázně vděčná. Poznala jsem díky nim plno dalších lidí mezi otaku. A že to jsou skvělí lidé. A že přátelství mezi holkou a klukem neexistuje? Lidi, proberte se. Existuje, jsem toho důkazem. A je mnohem krásnější než láska.

Byla jsem se svou taneční skupinou na vystoupení v Praze. Sice jsme ve své kategorii skončili poslední, ale já na ten den mám úžasný vzpomínky, byla to skvělá zkušenost. Podívali jsme se na pravou taneční soutěž a myslím, že nám sice dokonale srazila ega a jak tvrdíme, že se nám tam nelíbilo, tak stejnak kecáme. Líbilo se nám tam.

Lidi lžou. A já mám tu nejhorší vlastnost v tom, že jim věřím. Tenhle rok jsem to konečně poznala. Jsem hold člověk, kterej se rád svěří, ale musím si dávat pozor na to komu, protože i ten nejlepší přítel může vykecat vše, co mu řeknete. Už vím, že smím věřit jen někomu.

Zažila jsem akci s FREE HUGS. Sice tam byli lidé řádně nepříjemní a nechtěli se objímat, ale i tak to bylo moc hezký. Tak jsme se objímali navzájem.

Dokonce jsem ani 21. 12. 2012 neumřela. Jsem na sebe pyšná, sice přežil konec světa celý svět, ale mě to potěšilo.

Teď něco, čím se zrovna nechci chlubit, ale patří to k tématu. Poprvý jsem se spila tak, že jsem musela rychle běhat na záchod a nepamatuju si půlku večera. No a radši se ani nesnažim si vzpomenout a nebo se po tom dopártat. Takže rok 2012 mi dal jistotu, že takhle pít fakt nemam. A už půl roku jsem se chlastu fakt nedotkla.

Rok 2012 mě naučil používat věty jako "Fuck the world, I am panda", "Keep calm and drink Bubble tea","Fuck this shit, I will be ninja" a v poslední řadě i "So many idiots, so little time to kill them" ... Stal se ze mě trochu misantropik, přiznávám. Ale většinou se to projevuje jenom ve velkých davech, kdy mi zněmožňují se pohnout kam chci já.

Tenhle rok sem taky byla na brigádě. Byla to dřina, ale měla jsem dobrý pocit, když jsem si konečně vydělala nějaký peníze i sama.

Dokonce jsem i přežila taneční..:)

I když tenhle rok nebyl zdaleka dokonalej, no mě se celkem líbil. Jen doufám, že v následujícím roce už potkám nějakýho toho super boye pro mě... Jelikož se často docela cítím sama...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama